Lang en Gelukkig (Assepoester anders)

De volgende voorstelling op 3 februari 2024 van de volwassenen, waarbij ook de jeugd een bijdrage zal leveren, is het beste te vergelijken met Kameleon zelf. Het is gewoon een beetje anders. Met een dikke knipoog naar de bekende sprookjes is “Lang en Gelukkig” van Don Duys een dol-dwaas toneelstuk met muziek.

“Lang en Gelukkig” is een verzameling van de bekende sprookjes, waaronder Assepoester en Roodkapje, met een grote knipoog naar de actualiteit. Assepoester krijgt te maken met haar boze stiefzussen Paris en Hilton, Roodkapje heeft een relatie met de boze wolf (die zelf weer worstelt met een imagoprobleem), en prins Roderick van Oranje Nassaukade wordt door zijn moeder – de koningin – uitgehuwelijkt. Alle ontwikkelingen komen uiteraard tot een climax op het Grote Bal.

Op de site en op onze Facebook pagina zullen we u regelmatig op de hoogte houden en voorzien van meer informatie over deze voorstelling.

Lang en Gelukkig (Assepoester anders)
Schuiven naar boven