Jubileumstuk groot succes

Op 5 november 2022 speelde Kameleon voor haar 75e jubileum na vele malen uitstel het stuk “De Jantjes” in een volle grote zaal van theater Spant!.

“De Jantjes” mag worden beschouwd als de eerste Nederlandse musical. Het stuk werd na de premiere in 1920 in bijna alle plaatsen in Nederland met ongekend succes vertoond en beleefde in de eerste 2 jaar meer dan 2000 uitvoeringen. Tussen 1920 en 2003 werd het steeds weer opnieuw door beroepsgezelschappen op het repertoire gezet. Dit meest gespeelde stuk in amateurtoneel wordt door Kameleon op geheel eigen wijze op de planken gezet.

Uiteraard kon u genieten van en meezingen met alle leuke en bekende liedjes uit deze serie, zoals “Wordt nooit verliefd”, “Als je huilt, ben je een stakker” en “Omdat ik zoveel van je hou”.

Op de site en op onze Facebook pagina treft u meer informatie over deze bijzondere voorstelling.

Jubileumstuk groot succes
Schuiven naar boven